Kava Marta Strzelecka
Projektowanie i zakładanie ogrodów
ul. Zbiorowa 61/63
02-194 Warszawa
tel. 883 026 800
tel. 505 063 207
http://www.projektowanieogrodow.warszawa.pl
przedstawiciel@zielonyarchitekt.pl
biuro@zielonyarchitekt.com

http://www.projektowanieogrodow.warszawa.pl


W Warszawie jak grzyby po deszczu powstają coraz to piękniejsze, bardziej wymyślne rezydencje na obrzeżach miast.

Do uwypuklenia ich wspaniałości potrzeba tylko pięknego ogrodu. Taki ogród jest nie tylko ukoronowaniem domu, wisienką na torcie. Jest również miejscem, w którym spędzamy lwią część czasu, wygrzewając się w lipcowym słońcu na hamaku, czy zbierając kwiaty do wazonu na jadalniany stół. Te dwa czynniki to wystarczające powody, by zamawiać usługi ogrodnicze z firmy http://www.projektowanieogrodow.warszawa.pl

Nie jest łatwo zaprojektować własny ogród bez obszernej wiedzy o wymaganiach roślin i ich pielęgnacji. Samo przygotowanie gruntu pod piękny ogród to przynajmniej kilka godzin kopania, pielenia i ocierania potu z czoła. Dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy ogrodniczej, która oferuje pełny zakres usług ogrodniczych. Oznacza to, że klient płaci i przedstawia swoją wizję rajskiego ogrodu, a my zajmujemy się projektowaniem i zakładaniem ogrodów od A do Z.

Nasze usługi są przede wszystkim kompleksowe. Zapoznajemy się z życzeniami klienta, szkicujemy swój projekt według posiadanej przez nas wiedzy na temat roślin oraz wstępnego rekonesansu miejsca, w którym ogród ma zostać założony. Zajmujemy się sprowadzaniem i transportem sadzonek, posiadamy własne narzędzia i środki ochrony roślin oraz pracowników. Świadczymy nie tylko usługi zakładania ogrodów, ale również ich utrzymywania w świeżości i pełnej rozpiętości ich urody. Efekty naszej pracy są zdumiewające i to dla tych efektów bez najmniejszego wysiłku ze strony klienta warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy ogrodniczej i projektującej krajobrazy.

W obiektywie

dom

ogród

dekoracja wnętrz

warszawa