DoMa Studio Poznań

ul. Batorego 43/41
60-687 Poznań

http://domastudio.pl

DoMa Studio Szczecin

ul. Modra 86
71-220, Szczecin

http://domastudio.pl


Projektowanie i aranżacja wnętrz to ostatni etap wykończenia domu lub mieszkania.

Stworzenie ładnej i funkcjonalnej przestrzeni to nie lada wyzwanie. Pomysłów na urządzenie wnętrza jest bardzo wiele. Tak naprawdę wszystko zależy od wizji twórczej i znalezienie odpowiednich rozwiązań pasujących do określonego wnętrza. Wiadomo przecież, że każde wnętrze jest wyzwaniem. Mieszkania i domy powinny być urządzone zgodnie z potrzebami użytkowników.

W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na zgranie najważniejszych elementów wnętrza jakimi są ściany i podłogi. Na ich tle będą prezentowały się meble, obrazy, elementy oświetleniowe i dekoracyjne. 

Wystrój wnętrz? Zobacz Poznańskie DoMa Studio
Wszystkie elementy wnętrza powinny harmonijnie współgrać ze sobą. Kolory ścian powinny być dopasowane do posadzki i powinny nadawać odpowiedni klimat. Kolor ścian odgrywa dużą rolę w wystroju wnętrza. Może rozjaśniać i dodawać energii lub stworzyć przytulny klimat w zależności od potrzeb i wymagań. 

Meble z kolei powinny być wygodne i funkcjonalne, oczywiście w odpowiednio dopasowanej kolorystyce i stylu. 
Można doskonale bawić się różnorodnością stylów i swobodnie przebierać w przeróżnych trendach. Można pozwolić się zainspirować przeglądając katalogi lub wybierając się do studia projektowania wnętrz by poznać na przykład wystrój poznańskich wnętrz. Wszak każde miasto cechuje charakterystyczny styl, na który ma wpływ tradycja mieszkańców.

W obiektywie

dom

ogród

dekoracja wnętrz

poznań wystrój