Mikola Teresa Zuchowicz

ul. Woronowicka 4
54-016 Wrocław
tel. 71 349 27 01
tel. 71 349 19 81
fax. 71 349 20 88

http://www.mikola.pl


Projektując swój dom na początku myślimy o jego wymiarach, przestrzennym rozłożeniu pokoi.

W naszych głowach od razu pojawiają się obrazy gotowych pomieszczeń. Zazwyczaj mają być one bardzo przytulne i estetyczne. W końcu osoby, które decydują się na zamieszkanie w domu jednorodzinnym najczęściej pragną stworzyć miejsce odpowiednie dla rodziny z dziećmi. 
Mimo, że takie pierwsze wyobrażenia tego, jak ma wyglądać salon, a jak kuchnia czy łazienka powstają dość szybko i łatwo, wcielenie naszych planów w życie jest zazwyczaj wymagającym zadaniem. Trzeba na samym początku znaleźć dobrą ekipę fachowców, którzy wyremontują kupiony przez nas dom lub postawią go od podstaw na nabytej przestrzeni. Dobry projektant wnętrz pomoże nam z praktycznym rozplanowaniem procesu urzeczywistniania naszych marzeń. 
Podczas prac dochodzą pytania o to, jakie konkretnie modele drzwi wybrać. Lepiej, jeśli mieszkamy w mieście, np. we Wrocławiu - drzwi zewnętrzne oraz drzwi wewnętrzne - oferuje nam ich całkiem duży wybór. A wejście do naszego domu nie jest przecież byle czym. Wchodzi w skład całej zewnętrznej części domostwa - jego wizytówki. Również drzwi prowadzące do poszczególnych pokojów są ważne. Powinny pasować do wystroju całego wnętrza, być solidne, tak aby przetrzymywały ewentualne trzaskania. Warto też wybrać takie, które łatwo czyścić, a szczególnie jeśli mamy małe dzieci - postawny na modele bez szklanych części. Nie będą kusić do malowania po nich i przede wszystkim jest mniejsza szansa na katastrofę. 
A może chcemy w wyrazisty sposób podkreślić wejście zewnętrzne? Sprawdźmy w internecie gdzie kupić markizy we Wrocławiu - To miasto, jak większość tych dużych jest siedzibą profesjonalnych firm budowlanych.

W obiektywie

dom

ogród

dekoracja wnętrz

okna

drzwi

rolety

markizy