ogród

Łóżko dziecięce

Łóżko dziecięce

(...) Łóżko dla dziecka powinno być jak najlepiej dostosowane do wieku malucha. Powinniśmy pamiętać o tym planując wystrój pokoju. Dzięki temu mamy pewność, że będzie ono zarówno bezpieczne, wygodne jak i niesamowicie atrakcyjne. Warto wybierać je wspólnie z synem lub córką. Dzięki temu mamy pewność, że będzie zgodne z jego lub jej gustem. Wyjątkowo popularne w ostatnim czasie stało się łóżko piętrowe ze zjeżdżalnią.

Marmur i granit

Marmur i granit

(...) Budując lub remontując dom, zawsze chcemy, by wyglądał on najlepiej jak się tylko da. Ważna jest dla nas również trwałość wykorzystywanych materiałów. Chcemy, aby służyły nam one przez wiele lat. Chociaż czasem koszty mogą być trochę wyższe, to jednak zwracają się one wtedy, gdy nie musimy nic poprawiać przez kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. W takim celu doskonale sprawdzają się luksusowe materiały

Projekt - dom

Projekt - dom

(...) ich całkiem duży wybór. A wejście do naszego domu nie jest przecież byle czym. Wchodzi w skład całej zewnętrznej części domostwa - jego wizytówki. Również drzwi prowadzące do poszczególnych pokojów są ważne. Powinny pasować do wystroju (...)

Urządzanie wnętrza - Domastudio Poznań

Urządzanie wnętrza - Domastudio Poznań

(...) powinny harmonijnie współgrać ze sobą. Kolory ścian powinny być dopasowane do posadzki i powinny nadawać odpowiedni klimat. Kolor ścian odgrywa dużą rolę w wystroju wnętrza. Może rozjaśniać i dodawać energii lub stworzyć przytulny klimat w zależności od potrzeb i wymagań. Meble z kolei powinny być wygodne i funkcjonalne, oczywiście w odpowiednio dopasowanej (...)

Jak powinien wyglądać idealny remont?

Jak powinien wyglądać idealny remont?

(...) Remont to zarazem marzenie i koszmar każdego z nas. Wyremontowanie mieszkania nie jest tak prostą sprawą jak może się wydawać i nie chodzi tu tylko o finanse. Prace remontowe bez zbędnego bałaganu to marzenie które rzadko się spełnia. Znalezienie dobrej ekipy to wyremontowanie mieszkania bez późniejszych koszmarów z remontem związanych. Sam jestem przykładem gdzie ekipa obiecywała mi prace remontowe bez zbędnego bałaganu,

Zasługujesz na wypoczynek w ogrodzie idealnym

Zasługujesz na wypoczynek w ogrodzie idealnym

(...) pełny zakres usług ogrodniczych. Oznacza to, że klient płaci i przedstawia swoją wizję rajskiego ogrodu, a my zajmujemy się projektowaniem i zakładaniem ogrodów od A do Z. Nasze usługi są przede wszystkim kompleksowe. Zapoznajemy się z życzeniami klienta, szkicujemy swój projekt według posiadanej przez nas wiedzy na temat roślin oraz wstępnego rekonesansu miejsca, w którym ogród ma zostać założony. Zajmujemy

Gdzie układać tynki mozaikowe?

Gdzie układać tynki mozaikowe?

(...) komponują się z płytkami z ceramiki i kamienia. Jak to zrobić? Musimy przygotować tynk. Nakładanie tynków mozaikowych w gruncie rzeczy jest bardzo proste - musimy mieć równe podłoże, pacę stalową i odrobinę zdolności manualnych. Samo przygotowanie tynku przed nałożeniem to jedynie na otwarcie wiadra i przemieszanie jego zawartości. Po otwarciu (...)

Jak wybrać najlepszy projekt domu

Jak wybrać najlepszy projekt domu

(...) Każdy z nas marzy o tym, by mieć własny dom, z widokowym tarasem i ciepłym kominkiem. Wiadomo, że by to osiągnąć, trzeba najpierw dostać w darowiźnie lub kupić odpowiednią działkę, a następnie zacząć budowę. Tyle tylko, że najpierw powinno się mieć projekt domu. Niestety skorzystanie z usług architekta kosztuje dużo pieniędzy, co tylko podnosi wydatki związane z budową domu. Można wtedy wykorzystać gotowy projekt.

Ogród marzeń!

Ogród marzeń!

(...) Dla wielu osób ogród jest bardzo ważną częścią domu. W końcu nie ma nic przyjemniejszego od relaksu na tarasie wśród wspaniałych roślin. Jak możemy zadbać o swoje otoczenie? Aranżacja ogrodów nie należy do najprostszych zadań. Przed zmianą otoczenia naszego domu, powinniśmy ułożyć sobie dokładny plan. Jeśli nie wiemy, jak to zrobić, warto udać się do specjalnego miejsca.